برنامه های ورزشی علمی که در زیر با طبقه بندی مشخص صورت گرفته با اهداف ویژه مراجعه کنندگان می باشد. در این کلاس ها تمام فاکتورهای لازم از قبیل شدت ورزشی، درصد حرکات ورزشی TRX ، حرکات ورزشی کاردیو و فیوژن فیتنس ، فاکتور تعریق یا عرق ریزی و فشار کاری  کل را می توانید مشاهده کنید.

 

برنامه HIIT A

این برنامه برای افرادی طراحی شده که می خواهند خود را از لحاظ آمادگی جسمانی پایه و حرکتی برای ورود به تیم های ورزشی و همچنین برای شروع فصل مسابقات خود را آماده کنند. البته شدت و حجم تمرینات بصورت یک نمودار تقریبا سینوسی شکل و به منظور تسریع دوره ریکاوری و بازسازی  برای شروع  جلسات تمرینی با فشار بیشتر در این پکیج طراحی شده است. این برنامه ترکیبی از حرکات پایه ایروبیک و چابکی به همراه اینتروال های سرعتی توام با ایستگاه های تمرینی TRX، باکس جامپ و فیوژن فیتنس و همچنین جلسات وزنه تمرینی به سبک کاملا جدید  حرفه ای است. کسانی که این پکیج را می خواهند باید از لحاظ سلامت قلب و عروق و همچنین آمادگی جسمانی پایه در یک وضعیت ایمن و مناسب برخوردار باشند. شما با ۴۵ دقیقه به جز تمرینات گرم کردن بیشترین کالری را خواهید مصرف خواهید کرد. این برنامه به قدری متنوع است که هیچ وقت از انجام چنین برنامه ای کسل نخواهید شد.

 

 

برنامه تمرینی HIIT B

این برنامه تمرینی تقریبا مشابه با برنامه تمرینی نوع یک هست. تفاوت بین این دو برنامه مربوط به سطح فشار وارده و دوره های ریکاوری است. البته در این برنامه نیز تنوع حرکات وجود دارد. در این برنامه به طور ویژه بر روی حرکات Core Fusion یا حرکاتی که عضلات مرکزی بدن را پوشش می دهند، لحاظ شده است. این برنامه مختص افرادی هست که تنها با یک رشته خاص ورزشی برای کاهش وزن خود نتیجه ای نگرفته اند و به دنبال یک برنامه تمرینی ترکیبی هستند تا بیشترین تاثیر را داشته باشند. برای چربی سوزی حداکثری و کاهش وزن د رکوتاه ترین زمان به همراه یک بدن خوش فرم و عالی این برنامه را برای تمام افرادی که حداقل ۶ ماه تمرین داشته باشند و دوره های آموزشی TRX و سایر حرکات ورزشی را با تکنیک صحیح گذرانده باشند.

 

برنامه ورزشی MNT

این برنامه ورزشی نیز برای آندسته از افرادی ست که بعد از یک دوره فشار کاری بالا و تلاش فراوان به اندام دلخواه خود رسیده اند و حالا در مورد نحوه ماندن در فرم بدنی خود به دنبال یک برنامه خوب هستند. در این برنامه تمامی حرکات مورد نظر به همراه سهم مشترک وارد عمل می شوند تا تمام آمادگی قلبی عروقی و حجم عضلات به دست آمده و درصد چربی بدن را ثابت نگهدارند.

 

برنامه تمرینی CMT

این برنامه ورزشی مخصوص افرادی هست که با وضعیت قلبی عروقی و یا فشارخون بالا مواجه هستند. این افراد ممکن است با انجام حرکات سنگین تی آر ایکس یا کاردیو و یا اینتروال های سرعتی سیستم لقبی عروقی خود را به سطح بالای فشار ببرند که این درست نیست. بنابراین برای این دسته افراد یک برنامه خوب و کاملا ایمن وجوذ دارد که باید از آن نوع برنامه تبعیت کنند. همچنین این برنامه برای افرادی که مبتلا به اضافه وزن درجه دو و چاقی و چاقی مفرط هستند برای شروع بسیار خوب هست. این برنامه را برای این دسته از افراد پیشنهاد می کنم.

می توانید برای درک بهتر بارهای تمرینی هر یک از متد های تمرینی بالا،  جداول زیر را در یک صفحه جداگانه باز کنید و سطوح تمرینی و ترکیب تمرینی هر یک را بصورت مجزا مشاهده کنید.